×

Silvester v Zaruby

Zistiť dostupnosť a cenu

Príchod:

Odchod:

[string_chosen_admin_search_type]

Number of accommodation:

Dospelí:

Deti:

 

 

Hľadám

×
Accommodation 1

Accommodation 2

Accommodation 3

Accommodation 4

Accommodation 5

Zadajte svoje údaje

Kupón

Ak máte kód kupónu, zadajte ho do poľa nižšie a kliknite na použiť

 

 

Loading summary...

 

Akceptujte naše podmienky pre túto rezerváciu

Platba

Vám bude účtovaná  

Prosím zadajte podrobnosti o svojej kreditnej karte.

Loading payment form...

Bezpečné a spoľahlivé platby šifrované pomocou protokolu SSL

Spracovávame...

Predtým, ako kliknete na „Rezervovať teraz“, skontrolujte svoje rezervačné údaje

 

Upozorňujeme, že: Systém umožňuje rezervovať iba 1 ubytovanie s maximálnou kapacitou 6 osôb na jednu rezerváciu. Ak si chcete rezervovať ubytovanie pre viac ako 6 osôb, musíte si urobiť 2 samostatné rezervácie.
ŠPECIÁLNE SILVESTER PONUKY

Chata Comfort

SILVESTER PONUKA!
Teraz 4 noci za cenu 3!
Cena od €429,00

CHATA standard

SILVESTER PONUKA!
Teraz 4 noci za cenu 3!
Cena od €385,00

5 DÔVODOV, PRE KTORÉ SA OPLATÍ STRÁVIŤ SILVESTRA V CHATKÁCH V LESE MALÝCH KARPÁT:

Dosiahli ste všetko, v čo ste dúfali? Využite príležitosť na odpočinok, preč od každodenných dní, a potľapkajte sa po pleci za všetky svoje úspechy v roku 2021 – nech už sú akokoľvek malé či veľké. Koncoročné prehodnotenie je vynikajúci spôsob, ako sa pripraviť na nový rok.

Každý chodník vychádzajúci zo strediska Zaruby má svoje krásy a čaro. Od vrcholu Zárub cez nádhernú túru žľabmi medvedieho cesnaku a bujným lesom, až po vežu Smolenického hradu, nechajte sa vniesť do zimnej krajiny zázrakov. 

Zídite sa rodinou a priateľmi na nezabudnuteľnej oslave. Zarezervujte si toľko chát, koľko potrebujete, a vezmite svoju párty aj do lesa. Náš otvorený krb je ideálnym priestorom na zhromaždenie, a bude to Silvester ako žiadny iný.

Kráčajte, jedzte, spite, pite, žúrujte, pozorujte vtáky, pozorujte hviezdy, ale nebojte sa situácie Covid-u uprostred lesa.

Lesy sú prirodzené, zdravé miesta, ktoré obohatia váš duch. Existuje čoraz viac dôkazov podporujúcich terapeutickú hodnotu trávenia času v lese. Začnite svoj nový rok v zdravom duchu a zvyšok bude nasledovať.

OTÁZKY A SKUPINOVÉ ŽIADOSTI

SKUPINY

Niekedy sa zdá nemožné nájsť veľké skupinové ubytovanie, ktoré vyhovuje potrebám všetkých hostí. Musíte myslieť na počet miestností, na správny typ ubytovania, v perfektnej polohe a v prírodnom prostredí, s možnosťou byť nezávislí, a toto všetko s ohľadom na cenu, ktorá je vyhovujúca pre každého. Zaruby Resort ponúka veľa možností!

REZERVÁCIE

Radi uvítame rôzne skupiny; stretnutia hasičov, dobrodružný výlet s priateľmi, zberateľmi, pozorovateľmi hviezd alebo inými záujmovými skupinami a taktiež aj rodinné stretnutia a svadby. Vieme, že každá skupina má svoje vlastné potreby. Náš tím je tu pre vás, aby sme vám celý proces uľahčili a vyhoveli vašim želaniam tak, aby vaša skupina našla ideálne riešenie!

Re:connect