Preskúmaj. Snívaj. Objavuj.

Malé Karpaty, najviac nedocenený horský región na Slovensku, ponúka veľa možností na aktivity. Závisí iba na vkuse každého z nás. Najviac skrytých pokladov nájdete hlbšie v lese, v bezprostrednom okolí nášho Záruby Resort. Stačí, ak od nás prejdete 20 minút do kopca a dostanete sa k jaskyni Driny, jedinej jaskyni otvorenej verejnosti na celom západnom Slovensku. Ak budete pokračovať ďalšiu pol hodinu, priláka vás sviežosť lesa, kde kvitne a vonia medvedí cesnak. Zároveň však máte krásny výhľad na vežu Smolenického zámku, ktorý je známou kultúrnou pamiatkou a rozprestiera sa nad dedinkou Smolenice. Pre tých, ktorí hľadajú viac akčných zážitkov, v bezprostrednej blízkosti Záruby Resort nájdete vynikajúce turistické ako aj cyklistické trasy, či možnosť lezenia po skalách.

Turistika

Turistika

ZÁMOK

ZÁMOK

JASKYŇA

JASKYŇA

CYKLISTIKA

CYKLISTIKA

SÁNKOVANIE

SÁNKOVANIE

BEŽKOVANIE

BEŽKOVANIE

Nenašli ste, čo ste hľadali alebo chcete niečo nevšedné zorganizovať so svojimi priateľmi?  Emailom chata@zaruby.sk a my Vám pomôžeme vymyslieť vhodné aktivity.

Celodenný výlet turistika a kúpanie v jednom  (kúpalisko Buková)

Máte chuť v lete spojiť turistiku na Záruby s kúpaním? Tak Vám odporúčame kúpalisko – priehradu Buková, ktorá je od nášho rezort vzdialená 11 km. Ak sa rozhodnete ísť pešo ako turistický výlet,  potrvá vám to cez hory ca 3 hodinky, ak máte chuť iba na kúpanie, autom sa tam dostanete do 30 minút.

Poldenná alebo celodenná túra

z Jahodníka k Smolenickému zámku cez Záruby, so zastávkou na Havraniciach, kde sa pokocháte krásnym výhľadom na Ostrá Kameň

Ochutnávka vína v Malých Karpatoch

ktoré známe svojím charakteristickým Rieslingom alebo Veltlínskym vínom v Dolných Orešanoch či Doľanoch, ktoré vzdialené iba 15 minút autom

Jaskyňa Driny

Jediná sprístupnená jaskyňa na západnom Slovenku, je vzdialená iba pol hodinu chôdze z nášho areálu a na ceste k tejto známej jaskyni, je i neznáma malá jaskynka a vedia o nej iba miestni, spýtajte sa nás a my vám pomôžeme ju nájsť.