Preskúmaj. Snívaj. Objavuj.

The Little Carpathians, Slovakia‘s most underestimated mountain region offers plenty of possibilities for everybody‘s taste. And most of its treasures happen to be hidden in the deep forests surrounding Zaruby Resort. Just walk up the hill and within 20 minutes you reach Driny, the only cave open to public in the whole of West Slovakia. Continue for half an hour through beds of bears garlic and lush forest and you will spot the tower of Smolenice Castle, the famous landmark above the village of Smolenice. For those looking for more action the backland of Zaruby Resort offers great hiking and biking trails and several places for rock climbing.

turistika

TURISTIKA

zamok

ZÁMOK

jaskyna2 (1)

JASKYŇA

cyklistika (1)

CYKLISTIKA

sankovanie (1)

SÁNKOVANIE

bezkovanie (1)

BEŽKOVANIE

Nenašli ste, čo ste hľadali alebo chcete niečo nevšedné zorganizovať so svojimi priateľmi?  Emailom chata@zaruby.sk a my Vám pomôžeme vymyslieť vhodné aktivity.

ČO ROBIŤ V OKOLI ZARUBY RESORT:

Celodenný výlet turistika a kúpanie v jednom (kúpalisko Buková)

Máte chuť v lete spojiť turistiku na Záruby s kúpaním? Tak Vám odporúčame kúpalisko – priehradu Buková, ktorá je od nášho rezort vzdialená 11 km. Ak sa rozhodnete ísť pešo ako turistický výlet, potrvá vám to cez hory ca 3 hodinky, ak máte chuť iba na kúpanie, autom sa tam dostanete do 30 minút.

Poldenná alebo celodenná túra

z Jahodníka k Smolenickému zámku cez Záruby, so zastávkou na Havraniciach, kde sa pokocháte krásnym výhľadom na Ostrá Kameň

Ochutnávka vína v Malých Karpatoch

ktoré sú známe svojím charakteristickým Rieslingom alebo Veltlínskym vínom v Dolných Orešanoch či Doľanoch, ktoré sú vzdialené iba 15 minút autom

Jaskyňa Driny

Jediná sprístupnená jaskyňa na západnom Slovenku, je vzdialená iba pol hodinu chôdze z nášho areálu a na ceste k tejto známej jaskyni, je i neznáma malá jaskynka a vedia o nej iba miestni, spýtajte sa nás a my vám pomôžeme ju nájsť.