Čo nás viedlo k rekonštrukcii?

Ed organizoval Anglické letné tábory, Camp Wonderland od 2008 v Rekreačnom Stredisku Záruby. Každý rok sa pýtal detí na spätnú väzbu. Dostával vždy rovnakú odpoveď a to, že milujú program, ľudí v tábore ako aj prostredie, dokonca aj jedlo je v poriadku. Na čo sa sťažovali, bol stav chatiek a to bolo jediné, čo Ed nevedel ovplyvniť. Keď prišla možnosť tento objekt kúpiť, vedel, že to musí urobiť.

Erik dlhé roky radí majiteľom rezortov ako efektívne viesť a zatraktívniť rezorty. Zapojenie sa do projektov iných ľudí bolo súčasťou jeho práce. Keď rezort začal byť úspešný, jeho úloha skončila a začal práce na novom projekte. Keď sa ho Ed opýtal, aby sa pridal k tomuto projektu, Erik videl potenciál, ktorý lokalita Zárub ponúka, vedel, že do toho pôjde s ním.

Základné hodnoty, ktoré spoločne zdieľajú

Buď tou najlepšou
verziou seba

Zabávaj a cíť sa
voľný

Spolupracuj k
spoločným cieľom

Vybuduj dôveru

Ponúkni najlepší
možný zážitok

Prekvap ľudí a
urob niečo naviac

Tí, ktorí stoja za rekonštrukciou

Ed5

Eduard Wienk

Spolumajiteľ
Sny sa stávajú skutočnosťou

Tento ‚bludný‘ Holanďan prišiel na Slovensko v roku 1998, po tom čo precestoval svet a stretol jednu Slovenku v letnom tábore v Amerike. Po príchode na Slovensko začal vyučovať Angličtinu a v roku 2000 založil svoju vlastnú jazykovú školu, Class. V roku 2004, spoločnosť Class otvorila prvé jazykové kurzy pre deti, ktoré dnes tvoria takmer 80% firemného portfólia. O rok neskôr sa splnil jeden z jeho ďalších snov, keď vytvoril svoj prvý Anglický letný tábor, Camp Wonderland.

V roku 2007, pri hľadaní nového priestoru pre tábor, Ed navštívil Záruby a hneď si toto miesto zamiloval. Od tohto momentu, Záruby sú domovským priestorom pre Camp Wonderland.

Edovo tajné poslanie je povzbudzovať a podporovať deti a ich sebadôveru, že všetko je možné a nie sú takmer žiadne obmedzenia na plnenie vlastných snov.

35507203_10156624614629379_7958991376387932160_n

Erik Heidema

Spolumajiteľ
Pohostinnosť je zábava

Erik miluje zemepis a turizmus a keď sa počas jeho štúdia sa otvorila železná opona k vtedajšiemu Československu, videl potenciál rozvoja turizmu v novej časti Európy.  Dostal sa tak so svojím prvým projektom v roku 1994 na Slovensko. Popri vedení hotelov, rezortov v regióne, Erik vybudoval svoju incomingovú cestovnú agentúru a zdieľal tak neobjavené krásy strednej Európy so svojimi klientami.  Dnes Erik pracuje ako konzultant v turizme a vedie ako slovenské, tak aj zahraničné projekty. Cestovanie a turizmus znamenajú pre neho nezabudnuteľné zážitky.

Zaruby resort je presne takýmto nezabudnuteľným miestom a Erik sa nevie dočkať, vdýchnuť tomuto nostalgickému miestu nový, príjemný vzhľad a vytvoriť tak skvelý priestor na oddych, ktorý bude zdieľať s ostatnými.