AREÁL PRISPÔSOBENÝ PRE RÔZNORODÉ SKUPINY

Radi privítame rôznorodé skupiny – stretnutia hasičov, dramatických krúžkov, zberateľov, pozorovateľov hviezd alebo iné hobby skupiny, či rodinné stretnutia, svadby, alebo usporadúvate stretnutie pre veľké skupiny iného druhu?

Sme pripravení poskytnúť Vám najlepšie podmienky na strávenie príjemných chvíľ so svojimi blízkymi presne podľa Vašich požiadaviek. Tradičné jedlá, ale aj moderná gastronómia, krásna výzdoba a unikátne priestory  a prostredie budú pre Vás a Vašich drahých najideálnejším miestom.

Náš areál je pre skupiny ako stvorený, umožňuje ubytovať až 110 ľudí a poskytnúť 3 spoločenské miestnosti (‚Denný bar‘ pre 20 osôb, ‚jedáleň pre 110 osôb, ‚Lovecký bar‘ pre 20 osôb), 2 priľahlé lúky (bez svetelného smogu) a catering s profesionálnou kuchyňou, vonkajším ihriskom, ohniskom, bazénom či saunou a tee-pee.

Našou veľkou výhodou je, že sme umiestnení na kraji lesa a nevyrušujeme žiadnych susedov.

Radi Vás ubytujeme v našich 6- a 8-miestnych chatkách.

Chatky sú 2-poschodové, na prízemí sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, spoločenská miestnosť s 2-3 lôžkami a na 1. poschodí sú 4-5 lôžok na spanie.

turistika

TURISTIKA

trava

LÚKY

grup

SPOLOČENSKÉ MIESTNOSTI

taborak

OHNISKO

kocky

HRY

vino

OCHUTNÁVKA VÍNA

Nenašli ste, čo ste hľadali alebo chcete niečo nevšedné zorganizovať so svojimi priateľmi?  Kontaktujte nás na +421/905 820 330 alebo emailom chata@zaruby.sk a my Vám pomôžeme vymyslieť vhodné aktivity.