×

Chata basic

SKUPINOVÉ UBYTOVANIE

Jednoduché a čisté skupinové ubytovanie

Vlastná kúpeľňa, nové matrace a priestranné izby; naše základné drevené chatky ponúkajú všetko potrebné pre príjemný skupinový pobyt. V Zaruby Resort nie sú TV, ani iné rozptyľovače modernej doby; je to všetko o tom, byť vonku a tráviť čas spolu!

Deti, kolegovia a priatelia

Či už je to teambuilding, školský výlet, letný tábor alebo každoročný výlet vášho športového klubu, naše základné chatky sa perfektne hodia za dostupnú cenu. Chatky majú samostatnú miestnosť pre vedúceho alebo učiteľa.

RE:CONNECT

Zaruby Resort má všetko čo potrebujete, aby ste sa cítili voľní a uvoľnení: bazén, detské ihrisko, dva bary, priestor pre veľa vonkajších a vnútorných aktivít a hier, veľké ohnisko, zelené lúky a úžasná príroda. Odpojte svoj telefón a znovunapojte sa na priateľov, kolegov a spolužiakov.

Strava

V našej reštaurácii ponúkame jednoduché, ale za to chutné, čerstvo pripravené pokrmy našou kuchárkou Katkou pre skupiny s 20 a viac osobami. Staráme sa tiež o ľudí so špeciálnymi stravovacími potrebami. A samozrejme, pre skutočný outdoorový zážitok vám tiež môžeme pripraviť obedové balíčky na jednodňové výlety, či jeden z našich ponúkaných balíčkov na varenie z čerstvých, poctivých, lokálnych surovín, ako grilovačku, guláš alebo párty na otvorenom ohni. Dajte nám vedieť, čo si prajete.

Cenu a dostupnosť

€16,50

Za noc pre dospelého

€14,50

Za noc pre dieťa

Obsadené

 

KOMPLETNÁ CHARAKTERISTIKA

– Maximálna kapacita 6 až 8 osôb
– 2-poschodové chatky; 2 až 3 samostatné lôžka na prízemí a 4 až 5 lôžok na 1. poschodí
– Postele sú vybavené perinou a vankúšom
– Samostatne stojaca chatka
– Nefajčiarska

Privátna kúpeľňa:

– Sprchovací kút
– WC
– Umývadlo
– Zrkadlo

– priestor na posedenie

– Terasa/balkón

SKUPINY

Niekedy sa zdá nemožné nájsť veľké skupinové ubytovanie, ktoré vyhovuje potrebám všetkých hostí. Musíte myslieť na počet miestností, na správny typ ubytovania, v perfektnej polohe a v prírodnom prostredí, s možnosťou byť nezávislí, a toto všetko s ohľadom na cenu, ktorá je vyhovujúca pre každého. Zaruby Resort ponúka veľa možností!

REZERVÁCIE

Radi uvítame rôzne skupiny; stretnutia hasičov, dobrodružný výlet s priateľmi, zberateľmi, pozorovateľmi hviezd alebo inými záujmovými skupinami a taktiež aj rodinné stretnutia a svadby. Vieme, že každá skupina má svoje vlastné potreby. Náš tím je tu pre vás, aby sme vám celý proces uľahčili a vyhoveli vašim želaniam tak, aby vaša skupina našla ideálne riešenie!

Basic
Bedroom Standard